Wireless Kamera Sistemleri

Dahua Teknoloji, CCTV sektörünün önde gelen üreticisi olmasının yanında kablosuz video aktarım çözümleri de üretmektedir. Bu sayede kablo ile altyapı tesisinin güç veya imkânsız olduğu projelerde veri transferi kolay ve etkin bir şekilde yapılabilmektedir. Ürünler endüstriyel standartlara uygun çok düşük ve yüksek sıcaklıklarda çalışabilecek yapıda üretilmiştir. Ürünlerin kapsama alanı normal şartlar altında 3 km olmakla beraber ürünler ideal koşullarda 5 km ye kadar veri transferi sağlayabilmektedir. Ayrıca kablosuz video aktarım cihazları istemci ve baz istasyonu arasındaki kuş uçuşu mesafeye bağlı olarak çıkış gücünü otomatik olarak ayarlama, otomatik yeniden başlatma, istemci ile baz istasyonu giriş çıkışını verimli bir şekilde kontrol etmek için akış kontrolü fonksiyonlarını, istemcilerin verimli ve güvenli bir şekilde erişimini sağlamak için 802.1x kimlik doğrulama yöntemini, yayın yığılmasını (broadcast storm) engellemek için VLAN bölümlendirilmesini, tek noktadan çok noktaya iletişim modunda her istemciye daha iyi bir iletim için istemci öncelik seçeneğini içermektedir. Son olarak cihazlar gürültü ve istenmeyen sinyal girişimini engellemek ve sinyalin daha iyi nüfuz etmesi için çoklu kanal (5M/10M/20M/40M) seçeneğini de barındırmaktadır.
 
Kablosuz Video Aktarim Cihaz Özellikleri: 
 
> Endüstriyel tasarım : -30oC ~ +70oC Harici koşullarda çalışabilme 
> Önerilen kablosuz kapsama alanı: 3km, maks. 5km
> Radyo frekans çıkışında 15 KV ESD’ye kadar yıldırım koruma 
> İstemci ve baz istasyonu arasındaki kuş uçuşu mesafeye bağlı olarak çıkış gücünü otomatik olarak ayarlama
> Otomatik yeniden başlatma fonksiyonu 
> 4920~6100Mhz desteği ile 5G modu
> İstemci ile baz istasyonu giriş çıkışını verimli bir şekilde kontrol etmek için akış kontrolü fonksiyonu
> Yayın yığılmasını (broadcast storm) engellemek için VLAN bölümlendirilmesi desteği
> İstemcilerin verimli ve güvenli bir şekilde erişimini sağlamak için 802.1x kimlik doğrulama yöntemi.
> Tek noktadan çok noktaya iletişim modunda her istemciye daha iyi bir iletim için istemci öncelik seçeneğini 
> Gürültü ve istenmeyen sinyal girişimini engellemek ve sinyalin daha iyi nüfuz etmesi için çoklu kanal (5M/10M/20M/40M) seçeneği
 


Hakkımızda

2000 yılında elektronik güvenlik sistemleri alanında, uluslararası birçok firmanın distribütörlüğünü alarak bu sektörde hizmet vermeye başladık. Küçük ve büyük ölçekli firmalardan konutlara uzanan geniş bir yelpazede uygun çözümler sunarak sahip olduğumuz prestijli referanslar, bize güvenliğinizi sağlamaya devam etmek için güç verdi ve yenilikler yapmaya yöneltti.

İletişim

info@Proxyguvenlik.com
Tel : 0533 407 13 71
Adres : Mimaroba Mah. Ceren Plaza Büyükçekmece / İSTANBUL