Oto Bariyer Sistemleri

BariyerOtomatik bariyer sistemleri aracın hızlı, kesintisiz ve güvenlik sorgulaması yapılmış olarak geçişini sağlar.Otomatik bariyer sistemlerinin en yaygını ve kullanışlısı HGS sistemi (Hızlı geçiş sistemi), OGS sistemi (otomatik geçiş sistemi) ve SGS Sistemidir (Serbest geçiş sistemi). Aslında bu üç sistemde birbiriyle aşağı yukarı ayıdır. Köprü yahut otoyol gişelerinde de kullanılan bu sistemler daha önceden tanımlanmış araçların geçişine imkan verir.Otomatik bariyer sistemi ekipmanları şunlardır;

OGS HGS SGS Otopark anteni

UHF çalışan bu antenler 902-928 mhz arasında çalışır.50 metreye kadar olan tüm mesafeyi sürekli tarar ve etiketi algılayınca ID numarasını panele gönderir.

Otopark geçiş kontrol paneli

Uzun mesafe okuyucu otopark anteninden aldığı bilgiyi hafızasına kaydeder, yorumlar, bariyere tetik vererek geçişe izin verir yahut reddeder. Tüm otopark geçiş loglarını hafızasında saklar, otopark kontrol yazılımı istediği zaman gönderir.

HGS araç cam etiketi

Otoparkı kullanacak araçların ön camına yapıştırılır ve aracın sonraki geçişlerde tanınmasını sağlar. Her ogs stickerın bir ID numarası vardır.

HGS Otopark kontrol yazılımı

Araçlara yapıştırılan OGS, HGS, yahut SGS etiketlerini geçiş yetkileriyle beraber hafızasına kaydeder ve otopark geçiş kontrol panelinden gelen dataları işleyerek otoparkın kullanımı ile ilgili raporlar üretir.


Hakkımızda

2000 yılında elektronik güvenlik sistemleri alanında, uluslararası birçok firmanın distribütörlüğünü alarak bu sektörde hizmet vermeye başladık. Küçük ve büyük ölçekli firmalardan konutlara uzanan geniş bir yelpazede uygun çözümler sunarak sahip olduğumuz prestijli referanslar, bize güvenliğinizi sağlamaya devam etmek için güç verdi ve yenilikler yapmaya yöneltti.

İletişim

info@Proxyguvenlik.com
Tel : 0533 407 13 71
Adres : Mimaroba Mah. Ceren Plaza Büyükçekmece / İSTANBUL